9 Ocak Pazartesi Tatil Olan Yerler ile Ertelenen Sınavlar

Cevapla
Kullanıcı avatarı
hadronx
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesajlar: 322
Kayıt: 09 Nis 2015, 16:52

9 Ocak Pazartesi Tatil Olan Yerler ile Ertelenen Sınavlar

Mesaj gönderen hadronx » 08 Oca 2017, 16:09

9 OCAK PAZARTESİ GÜNÜ KAR SEBEBİYLE TATİL OLAN YERLER-KAR YÜZÜNDEN ERTELENEN SINAVLAR

1) İSTANBUL
pazartesi tatil.jpg
pazartesi tatil.jpg (27.62 KiB) 1284 kere görüntülendi
2) Bursa Valiliği, beklenen olumsuz hava koşulları sebebiyle okulların tatil edildiğini açıkladı. Bursa Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, "Olumsuz hava şartlarının devam etmesi beklendiğinden, il genelindeki tüm anaokulları, ilk ve ortaokullar ile liselerde 9 Ocak Pazartesi günü bir gün süre ile eğitim ve öğretime ara verilmesi uygun görülmüştür. Aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli personel ile hamile personel idari izinli sayılacaklardır" denildi.

3) Zonguldak Valiliği’nden yapılan açıklamada, "İlimiz Merkez bağlı belde ve köyler ile Kozlu ve Kilimli ilçelerinde yaygın, örgün ve özel eğitim kurumlarında okullar yarın 1 gün süreyle tatil edilmiştir. Ayrıca engelli ve hamile kamu görevlilerimiz de 1 gün idari izinlilerdir" denildi. Zonguldak Valisi Ali Kaban da kar tatilini sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.

4)Düzce Akçakoca'yı
etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle 9 Ocak Pazartesi günü okullar tatil edildi. Akçakoca Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamada, pazartesi günü kar yağışı ve buzlanma nedeniyle Akçakoca Hıfzıssıhha kararıyla okullar tatil edildi. Ayrıca, hamile, engelli memurlar idari izinli sayılacak.

5) Çanakkale'de kar ve buzlanma nedeniyle merkez ilçe ve bazı ilçelerde okullar yarın tatil edildi. İl Milli Eğitim Müdürü Zülküf Memiş, "09/01/2017 Pazartesi günü il merkezindeki Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı tüm özel/resmi okullar ve kurumlar, kar/buzlanma nedeniyle bir gün tatil edilmiştir. Ayrıca Milli Eğitim çalışanı engelli ve hamile personel 09/01/2017 Pazartesi günü bir gün idari izinlidir" dedi. Çanakkale merkez ile Çan, Lapseki, Ezine, Yenice, Biga, Bayramiç ve Ayvacık ilçelerinde 9 Ocak Pazartesi günü 1 gün, Gelibolu ilçesinde 9-10 Ocak tarihlerinde 2 gün eğitime ara verildi. Gökçeada, Bozcaada ve Eceabat ilçelerinde eğitime devam edilecek.

6) Yalova ile Balıkesir'in Bandırma ilçesinde, olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime 1 gün ara verildi.
Balıkesir’in Bandırma ve Manyas ilçelerinde, 9 Ocak pazartesi günü anaokulu, ilk ve ortaokullar ile liseler tatil edildi.
Aynı gün, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personel de idari izinli sayılacak. Susurluk İlçesi’nde de taşımalı eğitim öğrencilerine tatil verildi.

7) Kastamonu Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde kar yağışının etkili olduğu vurgulandı. Açıklamada, Kastamonu merkezindeki tüm okullar ile merkeze bağlı taşımalı eğitim yapılan okullarda 9 Ocak Pazartesi günü eğitim öğretime bir gün süreyle ara verildiği duyuruldu.

8) Kırklareli'de
olumsuz hava şartları nedeniyle il genelinde okullar yarın tatil edildi. Milli Eğitim Müdürü Murat Aşım, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle yarın il genelinde tüm okulların tatil edildiğini söyledi

9) Bahçeşehir Universitesi
Olumsuz hava koşulları nedeniyle önlisans, lisans, lisansüstü final sınavları ertelenmiştir. (Daha önce ilan edilen duyurular geçersizdir)
Lütfen dikkat: Hazırlık Okulumuzla ilgili düzenleme ve açıklama ayrıca yapılacaktır.
BAU ailesinin dikkatine: Hava şartları nedeniyle 9 - 10 Ocak 2017 tarihlerinde tüm akademik ve idari personelimiz idari izinli sayılacaktır
BİLGİLENDİRME| Olumsuz hava koşulları nedeniyle yapılan erteleme ve değişiklikler Hazırlık Okulumuz için de geçerlidir.
Revize edilen tarihler
revize.jpg
revize.jpg (67.64 KiB) 1241 kere görüntülendi

10)YILDIZ ÜNV. DUYURUSU
yıldız duyuru.jpg
yıldız duyuru.jpg (95.25 KiB) 1284 kere görüntülendi
11) İstanbul Ticaret Ünv
Önemli duyuru.
ticaret.jpg
ticaret.jpg (73.21 KiB) 1284 kere görüntülendi
SAYFAYI AŞAĞI DOĞRU TAKİP EDİNİZKullanıcı avatarı
hadronx
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesajlar: 322
Kayıt: 09 Nis 2015, 16:52

9 Ocak Pazartesi Tatil Olan Yerler ile Ertelenen Sınavlar

Mesaj gönderen hadronx » 08 Oca 2017, 16:18

12) Işık Üniversitesi
Olumsuz hava koşulları nedeni ile 9 Ocak 2017 Pazartesi günü yapılacak sınavlar ertelenmiştir.

13) Mimar Sinan Ünv.
9 Ocak Pazartesi, 10 Ocak Salı, 11 Ocak Çarşamba 2017 tarihlerinde yapılacak güz dönem sonu sınavları ve bu sınavlar kapsamında yapılması istenen proje, ödev, uygulama vb. teslimler hava muhalefeti nedeniyle sırasıyla 16 Ocak Pazartesi, 17 Ocak Salı, 18 Ocak Çarşamba 2017 tarihlerinde yapılacaktır.

16, 17, 18 Ocak'da yapılacak sınavların ders başarı notlarının girilmesi için son gün 20 Ocak 2017 saat 23:59’dur.

Tüm öğrencilerimize ve öğretim elemanlarımıza önemle duyurulur.

14)Beykent Ünv.
beykent.jpg
beykent.jpg (59.72 KiB) 1266 kere görüntülendi
15) Samsun'un 5 ilçesinde yoğun kar yağışı okullar yarın için 1 gün tatil edildi.

Samsun'da dün gece başlayan kar yağışı bu gün de etkili oldu. Kentin yüksek kesimleri kar nedeniyle beyaza büründü. İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda kar nedeniyle yarın Asarcık, Kavak, Havza, Vezirköprü ve Çarşamba ilçelerinde okulların tatil edildiği duyuruldu.

16)Bartın'ın Kurucaşile İlçesi'nde de kar nedeniyle yarın okullar tatil edildi.

17)Kocaeli
Valisi Hasan Basri Güzeloğlu yarın il genelinde okulların tatil olduğunu açıkladı. Vali Güzeloğlu ayrıca engelli ve hamile kamu personelinin de yarın idari izinli olduğunu bildirdi.

18)Tokat’ta öğle saatlerinde başlayan kar yağışı kenti beyaza bürürken, il genelinde okullar yarın için bir gün tatil edildi.

19) Nevşehir'de
yoğun kar yağışı nedeniyle Valilik tarafından okullar bir gün süre ile tatil edildi.
Nevşehir Valiliği tarafından aynı zamanda kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan engelliler ve hamile bayanların da bir gün izinli sayılacağı açıklandı.

20) Yeni Yüzyıl Ünv İYYÜ ‏
Üniversitemiz, hava muhalefeti nedeniyle 09.01.2017. (Pazartesi Günü) tarihinde eğitime ara vermiştir

Kullanıcı avatarı
hadronx
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesajlar: 322
Kayıt: 09 Nis 2015, 16:52

9 Ocak Pazartesi Tatil Olan Yerler ile Ertelenen Sınavlar

Mesaj gönderen hadronx » 08 Oca 2017, 17:18

21) Edirne ili merkez ve ilçelerinde Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı tüm özel/resmi okullar ve kurumlar, kar/buzlanma nedeniyle 1 (Bir) gün tatil edilmiştir. Ayrıca kamu çalışanı engelli ve hamile personel 09/01/2017 Pazartesi günü 1(Bir) gün idari izinli sayılacaktır.

22)Tekirdağ valiliği
Olumsuz hava koşulları nedeniyle 09.01.2017 (yarın) tarihinde Tekirdağ İli genelinde Resmi ve özel tüm İlk ve orta dereceli okullar 1 gün süre ile tatil edilmiştir.

Hamile ve engelli kamu görevlileri idari izinli sayılacaktır.Kamuoyuna Duyurulur.

23)Kırklareli
Yoğun kar yağışı nedeniyle 09 Ocak Pazartesi günü egitim ve ögretime bir gün ara verilmistir.

24) Bolu

İlimizde devam eden kar yağışı ve yollardaki buzlanma nedeniyle il merkez ve ilçelerde 9 Ocak Pazartesi günü eğitime 1 gün ara verilmiştir.
Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezleri İle Halk Eğitim Merkezleri de 09 Ocak 2017 günü bir gün tatil edil iştir
Ayrıca 9 Ocak Pazartesi günü engelli ve hamile kamu görevlileri 1 gün idari izinli sayılacaktır.

25)Konya Valiliği

09 Ocak 2017 Pazartesi Günü Okullar Tatil Edildi

26) İstanbul Bilgi Ünv.
Devam eden kötü hava koşulları nedeniyle, 9 Ocak 2017 Pazartesi günü Üniversitemizin kampüs ve ofisleri kapalı olacaktır. Yapılması planlanan tüm lisans, önlisans, lisansüstü sınavları, jüri sunumları ve İngilizce Hazırlık Okulu dersleri iptal edilmiştir. Shuttle servisleri hizmet vermeyecektir.
İptal edilen tüm sınavların yeni tarih/saatleri hakkında bilgilendirme 10 Ocak 2017 Salı günü Rektörlük tarafından yapılacaktır. 10 Ocak 2017 Salı günü ise, Üniversitemiz kampüs ve ofisleri açık olacak ve daha önceden duyurulan sınavlar , jüri sunumları ve İngilizce Hazırlık Okulu dersleri yapılacaktır.
******************************************************
Due to contuining bad weather conditions, our University campuses and offices are closed; all examinations and presentations for undergraduate, associate degree and graduate programs and English Preparatory School classes are cancelled on Monday, January 9th, 2017.
The shuttle services will not be provided either.
New dates and hours for all cancelled examinations will be announced by Rectorate on Tuesday, January 10th,2017. University is open on Tuesday, 10th, 2017 and all final examinations, presentations, and English Preparatory School classes will be held as announced before.

27) Çorum Valiliği ‏
Olumsuz meteorolojik koşullar nedeniyle merkez ilçede 9 Ocak2017 günü bir gün süre ile temel eğitim ve orta dereceli okullarda eğitime ara verilmiştir. 18.42

28)Sakarya
9 Ocak 2017 Pazartesi Günü Okullar Tatil Edilmiştir
Olumsuz hava şartları nedeniyle, İlimizdeki ilk-ortaokul ve liselerde 9 Ocak Pazartesi günü eğitime 1 gün ara verilmiştir.
Hüseyin Avni COŞ ‏
Engelli ve hamile kamu çalışanları da 9 Ocak Pazartesi günü idari izinli sayılacaktır.

29) Amasya
Salih IŞIK ‏@SALIH_ISIKK
İlimizde devam eden yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle il genelinde eğitim-öğretime yarın(pazartesi) bir gün süreyle ara verilmiştir.

30)Manisa Valiliği

YOĞUN KAR YAĞIŞI NEDENİYLE 9 OCAK 2017 PAZARTESİ GÜNÜ BAZI İLÇELERDE OKULLAR TATİL EDİLDİ
https://www.facebook.com/TC.ManisaValil ... 5972202187

Kullanıcı avatarı
hadronx
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesajlar: 322
Kayıt: 09 Nis 2015, 16:52

9 Ocak Pazartesi Tatil Olan Yerler ile Ertelenen Sınavlar

Mesaj gönderen hadronx » 08 Oca 2017, 19:56

31) SİNOP
08.01.2017 günü başlayan ve aralıklı olarak devam eden kar yağışı neticesinde; kar birikintileri, don ve buzlanmanın araç trafiği ve yaya ulaşımında yol açacağı olumsuz etkiler göz önüne alınarak, her hangi bir sıkıntı veya mağduriyetle karşılaşılmaması için, Saraydüzü ve Erfelek İlçelerimizde tüm ilk ve orta dereceli okullar, Özel Eğitim Kurumları, Kreş ve Gündüz Bakım Evleri dahil olmak üzere, Boyabat İlçemizde ise taşımalı eğitim yapan okullarda eğitim ve öğretim faaliyetlerine 09 Ocak 2017 Pazartesi günü bir gün süreyle ara verilmesi uygun görülmüştür.

Saraydüzü ve Erfelek ilçelerimizde kamuda görev yapan hamile bayanlarımız ve engelli vatandaşlarımız 09.01.2017 Pazartesi günü bir (1) gün süreyle idari izinli sayılacaklardır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
32)Acıbadem Üniv. ‏@acibademuniv 2 sa.2 saat önce
Olumsuz hava koşulları nedeniyle 9 Ocak'ta eğitime bir gün ara verilmiş,bu tarihteki final sınavları ertelenmiştir

33) Niğde
Olumsuz hava şartları ve buzlanmadan dolayı, Niğde il genelinde bulunan Örgün ve Yaygın Eğitim Kurumları, Özel Eğitim Okulları ile Rehabilitasyon Merkezlerinin 09.01.2017 tarihinden itibaren 1(bir) gün süre ile tatil edilmesi,
Yine Kamu Kurum ve Kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personelin belirtilen tarihte 1(bir) gün süre ile idari izinli sayılması kararlaştırılmıştır.

34)
ORDU İLİ
GENELİNDE YOĞUN KAR YAĞIŞI NEDENİYLE 09 OCAK 2017 PAZARTESİ GÜNÜ İTİBARİYLE EĞİTİM-ÖĞRETİME ARA VERİLEN İLÇELERİMİZ
https://ordu.meb.gov.tr/www/kar-tatili- ... cerik/2470

35)YOZGAT VALİLİĞ
İ ‏@YozgatValiligi
9/1/2017 Pazartesi ilMerkeziveköylerde eğitime 1gün ara verilmiştir Kamuda çalışan hamile ve engelli personel de bir gün izinli sayılacaktır

36) Galatasaray Uni. ‏@Galatasaray_Uni
9 Ocak 2017 Pazartesi günü yapılacak yarıyıl sonu sınavları, olumsuz hava koşulları nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmiştir. (1/2)

Kullanıcı avatarı
hadronx
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesajlar: 322
Kayıt: 09 Nis 2015, 16:52

9 Ocak Pazartesi Tatil Olan Yerler ile Ertelenen Sınavlar

Mesaj gönderen hadronx » 09 Oca 2017, 09:07

37)YOZGAT EK DUYURU

Yozgat Valiliği, merkez ve 11 ilçesinde ilk, orta, lise ve dengi okullarda eğitime bir gün süreyle ara verildiğini açıkladı. Valilik, kamuda çalışan hamile ve engelli personelin de bir gün süreyle idari izinli sayılacağı bildirildi.

38)ÇANKIRI
Çankırı'nın bazı ilçelerinde kar yağışı nedeniyle bugün eğitim yapılmayacak.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre, il genelinde etkisini sürdüren kar yağışı nedeniyle Orta ilçesinin tamamında, Atkaracalar ilçesinde ise taşımalı eğitim görülen okullarda bugün eğitime ara verildi.

39)KIRIKKALE

Kırıkkale'nin Sulakyurt ilçesinde de kar yağışı ve buzlanma nedeniyle okullar bugün tatil edildi.

40)SİVAS
Sivas Valiliği bazı ilçelerde eğitim faaliyetlerinin yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle 1 gün süreyle tatil edilmesi kararını aldı. Yapılan değerlendirme sonucu, Gemerek, Şarkışla, Yıldızeli ilçeleri tamamen, Gürün, Kangal ve Ulaş ilçelerinde ise sadece taşımalı eğitim verilen okullar 9 Ocak Pazartesi günü 1 gün süreyle tatil edildi.

41)KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş’ın yüksek kesimleri ile kuzey ilçelerinde etkisini iyi artıran kar ve beraberindeki tipi hayatı olumsuz etkiledi. Afşin, Elbistan, Göksun, Nurhak, Çağlayancerit ile Afşin ilçelerinde okullar bugün tatil edildi.

42)KIRŞEHİR

Kırşehir Valiliği'nden yapılan açıklamada, Kırşehir’de taşımalı eğitime dün geceden itibaren şehri etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle taşımalı eğitime ara verildiği duyuruldu.

43)ADIYAMAN
Adıyaman'ın Çelikhan ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle bugün eğitime ara verildiği bildirildi.

44)KAYSERİ
Yoğun kar yağışı Kayseri'nin ilçelerinde etkili oldu. Yoğun kar yağışı nedeniyle Akkışla, Bünyan, Develi, Tomarza, Felahiye, Pınarbaşı, Sarız ilçelerinde okullar bir günlüğüne tatil edildi. Kocasinan, Melikgazi ve Talas ile Sarıoğlan ilçe merkezi haricinde ise taşımalı eğitim yapan okullarda eğitim ve öğretim bir gün tatil edildi.

45)İZMİR
İzmir'in Tire ilçesinde etkili olan olumsuz hava koşulları nedeniyle kriz masası oluşturuldu, taşımalı eğitime 1 gün ara verildi.

46)BİLECİK
Bilecik Valiliği'nden yapılan açıklamada, olumsuz hava koşulları ve kar yağışı nedeniyle Bilecik’in Söğüt ve Yenipazar ilçeleri ile bağlı köylerinde önlem amaçlı olarak eğitime 9 Ocak Pazartesi günü 1 gün süreyle ara verildiği belirtildi.

47)AKSARAY


Aksaray'da, kar ve buzlanma nedeniyle eğitime bugün ara verildiği bildirildi.

48)Marmara Üniversitesi ‏@marmaraunv
9 Ocak Pazartesi günü yapılacak olan sınavlar,olumsuz hava koşulları nedeniyle birimlerin belirleyeceği ileri bir tarihe kadar ertelenmiştir

Cevapla

“GÜNCEL HABERLER” sayfasına dön