Kar Tatili Olan Yerler 15 Aralik

Kar sebebi ile tatil kararı alan il-ilçe ve üniversitelerimizin güncel haberlerinin paylaşılacağı platform
Kullanıcı avatarı
hadronx
Mesaj Panosu Yöneticisi
Edilen  Teşekkür Sayısı: 16 kere
Alınan Teşekkür Sayısı: 26 kere

Mesaj gönderen hadronx »

Kar tatili haberleri geldikçe bu topik güncellenecektir.

16 ARALIK CUMA KAR TATİLİ OLAN İLLER

KAR.jpg
KAR.jpg (84.04 KiB) 3574 kere görüntülendi
15 ARALIK KAR TATİLİ OLAN YERLER

1)Bayburt Merkez ve bağlı köyleri ile Aydıntepe İlçesi ve bağlı köylerinde eğitime 15.12.2016 Perşembe günü (1) bir gün ara verilmiştir.
Ayrıca 15.12.2016 tarihinde engelli ve hamile kamu çalışanları (1) bir gün idari izinli sayılacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyrulur.
Ayrıca 15.12.2016 tarihinde engelli ve hamile kamu çalışanları (1) bir gün idari izinli sayılacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyrulur.

2) Kars Olumsuz hava şartlarının devam etmesi nedeniyle Kars merkez ve ilçelerinde İlk ve Orta dereceli okullar 15 Aralık günü de tatil edilmiştir.

LİSTENİN DEVAMI İÇİN AŞAĞI DOĞRU TOPİĞİ TAKİP EDİNİZ.

Kullanıcı avatarı
hadronx
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen hadronx »

3)ELAZIĞ. Yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle, Elazığ genelindeki ilk ve orta dereceli okullar 15 Aralık Perşembe günü tatil edilmiştir.

4) AĞRI

Ağrı'da yoğun kar yağışı ve aşırı soğuk dolayısıyla okullar 2 gün daha tatil edildi. İşte Ağrı Valiliği'nden yapılan açıklama;

Devam eden yoğun kar yağışı ve fırtına nedeniyle Doğubayazıt İlçesi hariç, İlimiz genelinde 14-16 Aralık 2016 (Çarşamba - Perşembe – Cuma) tarihleri arasında tüm okullar tatil edilmiştir.

Ayrıca kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personeller idari izinli sayılacaklardır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

5) ERZURUM'DA OKULLAR YARIN DA TATİL

Erzurum Valiliği, yoğun kar yağışı nedeniyle il genelinde okul öncesi, ilkokul ve liselerde yarın eğitime bir gün süreyle ara verildiğini duyurdu. Valilik, kamu kurumlarında çalışan hamileler ve engellilerin de 1 gün süreyle idari izinli olduklarını bildirdi.

Kullanıcı avatarı
hadronx
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen hadronx »

6) IĞDIR

Iğdır'da da yoğun kar yağışı nedeniyle il genelinde okullar Perşembe-Cuma olmak üzere 2 gün tatil edildi. Iğdır'da öğrenciler Pazartesi günü okula gidecek.

7) BİTLİS

Bitlis'te eğitime kar engeli - Merkez ve bağlı köylerde yoğun kar yağışı nedeniyle yarın eğitim yapılmayacak

Bitlis merkez ve bağlı köylerde yoğun kar yağışı nedeniyle yarın eğitime ara verilmesi kararı alındı. İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, yoğun kar yağışı ve tipi dolayısıyla merkez ile bağlı köylerde yarın eğitime ara verileceği belirtildi.Açıklamada, bu kararın, öğrencilerin herhangi olumsuzlukla karşılaşmaması için alındığı kaydedildi.

8) HAKKARİ

Etkisini arttıran kar yağışı ile birlikte Hakkari Valiliğinden açıklama geldi. Yüksekova ilçesinde hayatı durma noktasına getiren kar yağışı nedeniyle okullar yarında tatil edildi

9) ARDAHAN İL GENELİNDE OKULLAR PERŞEMBE GÜNÜ TATİL EDİLDİ

Kullanıcı avatarı
hadronx
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen hadronx »

10) Tunceli’de devam eden kar yağışı nedeniyle il merkezi ve Çemişgezek İlçesi’nde taşımalı eğitim kurumlarında eğitime bir gün süreyle ara verilirken, diğer 6 ilçede de ilk ve orta dereceli okullar bir gün süreyle tatil edildi.

11) Kastamonu'nun Cide ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle taşımalı eğitim bir gün ara verildi.

12)Karaman'da yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle taşımalı eğitim gören öğrencilere okullar yarın da tatil edildi.

13) Bingöl’ü etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle eğitim öğretime 1 gün ara verildi. Kamu kurumlarında görevli hamile ve engelli vatandaşlara da idari izin verildi.

14) Yoğun kar yağışı nedeniyle Muş İl genelinde 15 Aralık 2016 Perşembe günü okullarda eğitim-öğretime bir gün süreyle ara verilmiştir.

15) Nevşehir’de üç ilçe, bir kasaba ve bir köyde kar yağışı nedeniyle okullar tatil edildi.

Nevşehir Valiliği tarafından yapılan açıklamada, Acıgöl, Derinkuyu, Hacıbektaş ilçelerinin yanı sıra merkez ilçeye bağlı Kaymaklı kasabası ve Çardak köyünde ilk orta ve lise dengi okullar tatil edildiği açıklandı.

“KAR TATİLİ OLAN YERLER 2016/2017” sayfasına dön