11 ocak kar tatili olan yerler

Kullanıcı avatarı
hadronx
Mesaj Panosu Yöneticisi
Edilen  Teşekkür Sayısı: 16 kere
Alınan Teşekkür Sayısı: 26 kere

11 ocak kar tatili olan yerler

Mesaj gönderen hadronx »

11 OCAK ÇARŞAMBA GÜNÜ KAR VE SOĞUK YÜZÜNDEN TATİL OLAN İLLERİMİZ

LİSTE SÜREKLİ GÜNCELLECEKTİR.

kar_istanbull.jpg
kar_istanbull.jpg (69.61 KiB) 1921 kere görüntülendi
1) İstanbul Valiliği çarşamba günü okulları tatil etti.
TC İstanbul Valiliği ‏
BASIN DUYURUSU

İlimizde beklenenin üzerinde kar yağışı sebebiyle ulaşım güvenliği bakımından eğitim-öğretime Çarşamba günü ara verilmiştir.

2)İZMİR

Aşırı don ve buzlanmanın ve de kar yağışının araç ve yaya ulaşımında yol açacağı olumsuz etkiler göz önüne alınarak İzmir il genelinde resmi ve özel tüm ilk ve orta dereceli okullarda 11 Ocak 2017 tarihinde eğitim ve öğretim faaliyetlerine 1( bir) gün ara verilmesi uygun görülmüştür.

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan hamile ve engelli personel aynı tarihte idari izinli sayılacaktır.

Kamuoyunun bilgilerine sunulur.

3)T.C. Tokat Valiliği ‏@TokatValiligi

Olumsuz Hava Koşulları- Duyuru 11 Ocak 2017 Çarşamba günü İlimiz Genelinde, Eğitim Durumuna İlişkin Tablo
Resim

4) BALIKESİR BASIN BÜLTENİ (98)
Eğitime Kar Engeli…
Olumsuz hava şartları nedeniyle Bandırma, Marmara ,Gönen, Sındırgı ve Bigadiç ilçelerimizde özel eğitim kursları, ilkokul, ortaokul ve liselerde 11 Ocak Çarşamba günü eğitime bir (1) gün süre ile ara verilmiştir.
Aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan, engelli ve hamile personel idari izinli sayılacaktır.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

5) "Yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle 11 Ocak Çarşamba günü Kırklareli Merkez ve ilçelerinde Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı tüm özel ve resmi eğitim kurumlarında eğitim ve öğretime 1 gün ara verilmiştir. Ayrıca kamu çalışanı engelli ve hamile personellerde aynı gün idari izinlidir"
http://www.kirklareli.gov.tr/kar-tatili-11012017

6)Bolu Valiligi ‏@boluvaliligi
Olumsuz hava koşulları nedeniyle Gerede, Yeniçağa, Göynük, Dörtdivan ve Kıbrıscık ilçelerimizde eğitime 1 gün (11.01.2017) ara verilmiştir.

7)Manisa Valiliği
‏@manisavaliligi
11 Ocak 2017 Çarşamba günü bazı ilçelerde okullar tatil edildi.
https://www.facebook.com/TC.ManisaValil ... 2905460827

8)Burdur

Kar yağışı sonrası yaşanabilecek don ve buzlanma olayları nedeniyle 11 Ocak 2017 Çarşamba günü Burdur İl Merkezi ve ilçelerinde Milli Eğitime bağlı taşımalı eğitim kapsamındaki öğrencilerin, eğitim ve öğretimine bir gün süreyle ara verilmiştir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

9)Edirne
İlimizde yaşanmakta olan elverişsiz hava şartları, bu duruma bağlı kötü yol koşulları ve meteorolojik bilgilere göre kar yağışı beklenmesi nedeniyle merkez ve ilçelerde resmi-özel ilköğretim ve orta öğretim okulları ve kurumlarında Valilik kararı ile 11/01/2017 Çarşamba günü eğitim öğretime 1 (Bir) gün ara verilmiştir. Kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan engelli ve hamile personelde 11/01/2017 Çarşamba günü idari izinli sayılacaktır. Kamuoyuna duyurulur.

10)Tekirdağ
Olumsuz hava koşulları nedeniyle 11.01.2017 (yarın) tarihinde Tekirdağ İli genelinde Resmi ve özel tüm İlk ve orta dereceli okullar 1 gün süre ile tatil edilmiştir.
Hamile ve engelli kamu görevlileri idari izinli sayılacaktır.
Kamuoyuna Duyurulur.

11) Denizli'nin Çameli ilçesinde
yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle eğitime yarın ara verildiği bildirildi.

Denizli Valiliğinden yapılan açıklamada, Çameli ilçesinde yoğun kar yağışı ve sonrasında oluşabilecek buzlanma riski nedeniyle 11 Ocak Çarşamba günü eğitim ve öğretime ara verildiği belirtildi.

12) Çanakkale il merkezindeki taşımalı eğitim okulları ile bazı ilçelerdeki ilk ve orta dereceli okullarda 11 Ocak Çarşamba günü eğitim yapılamayacak.

13)T.C. MUĞLA VALİLİĞİ ‏@TCMuglaValiligi
11.01.2017 Çarşamba günü Menteşe, Yatağan, Kavaklıdere, Ula, Ve Seydikemer ilçelerinde eğitim ve öğretime bir gün daha ara verilmiştir.

14) Isparta
Yoğun Kar Yağışından Dolayı İl Merkezimizdeki Resmi, Özel Tüm Okullarımızda 11.01.2017 Çarşamba Günü 1 Gün Süreyle Eğitim-Öğretime Ara verilmiştir.

15) Konya:

Valiliğimizce; yoğun kar yağışı, aşırı buzlanma nedeniyle il merkezinde 11 Ocak 2017 Çarşamba günü (Meram Karatay Selçuklu ilçelerinde) ilk ve orta dereceli okullar 1 gün tatil edilmiştir. Ayrıca Başbakanlığın 03 Aralık 2002 gün ve 2002/58 sayılı Genelgesinin 3. Maddesine göre İl genelinde tüm Kamu Kurum ve Kuruluşlarında 11.01.2017 (Çarşamba) tarihinde Hamileler ve Engelliler, (Harp Malulü ve gazilerden % 40 üzeri sağlık raporu bulunanlar) Özel Kreş ve Gündüz Bakımevleri, Çocuk kulüpleri de bir gün süre ile idari izinli sayılacaklardır.

Diğer ilçelerde okulların tatil edilmesi kararının alınmasının takdiri ilçe kaymakamlıklarındadır.

“GÜNCEL HABERLER” sayfasına dön